Series
Ratings
129
Low LifeRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 3.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Jinny's KitchenRated ★ 3.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 1.5
You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
The Red SleeveRated ★ 2.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5