Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0