Titles you rated
The Legend of HerculesRated ★ 1.0
Joseph: King of DreamsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Big FishRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0- 2004 서태지 라이브 투어 제로Rated ★ 5.0
- 2000-2001 Seotaiji Band Live Concert Taujis WordRated ★ 5.0
- SEOTAIJI MOAI : THE FILMRated ★ 5.0
- Seotaiji Record of the 8th [398]Rated ★ 4.0
- 2009 Seotaiji Band Live TourRated ★ 4.0