Movies
Ratings
273
The Exit 8Rated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
HomecamRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0