Movies
Ratings
1150
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Thirteen DaysRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
A Prayer for the DyingRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 4.0
Come To MeRated ★ 3.0