Movies
Ratings
571
The Divine FuryRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0