Series
Ratings
17- The Lost RoomRated ★ 5.0
Que Sera, SeraRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5