Titles you rated
The Great HackRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
BraveRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.5