Titles you rated
Those About to DieRated ★ 4.0- Fighting SpiritRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 1.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Welcome to the BallroomRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 0.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 2.0
The Rookie Middle-Aged Adventurer Was Trained to Death by the Most Powerful Party to Become InvincibleRated ★ 4.5- Initial D: Second StageRated ★ 3.5
Initial D: First StageRated ★ 3.5
Love & The EmperorRated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
Viral HitRated ★ 4.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0
The Gift of Your HeartRated ★ 3.0
World Theme TravelRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5- Initial D: Final StageRated ★ 4.0