Series
Ratings
82
ShiguruiRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
StartupRated ★ 3.0