Movies
Ratings
202
Gintama on Theater 2D Kabukicho Shitenno-henRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0