Titles you rated
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 4.0- TorikoRated ★ 2.5
Grand Blue Season 2Rated ★ 4.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
We Never Learn: BokuBen Season 2Rated ★ 2.5
We Never Learn: BokuBenRated ★ 2.5
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5