Movies
Ratings
131
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 2.0
Shotgun LoveRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 1.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Armour of GodRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5