Titles you rated
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0