Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0