Movies
Ratings
504
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Ghost WorldRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0