Titles you rated
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5