Titles you rated
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0