Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
Steal My HeartRated ★ 2.5
SpreadRated ★ 3.5
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
Steel Cold WinterRated ★ 2.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 5.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
August: Osage CountyRated ★ 4.0- Lady DaddyRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Another Cinderella StoryRated ★ 3.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
The Woman in BlackRated ★ 3.5