Titles you rated
The First FrostRated ★ 5.0
Perfect MatchRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0