Series
Ratings
18
Delicious GuysRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0