Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5- The CureRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 1.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 2.5