Titles you rated
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
AlwaysRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 1.0
Are We There Yet?Rated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.0