Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Mission to MarsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0