Titles you rated
EncantoRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Pokemon the Movie: Secrets of the JungleRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
LucaRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
The LiarRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 2.5
DangalRated ★ 3.5
Dosukoi! SukehiraRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
MulanRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0