Titles you rated
- 신비아파트 444호Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- PresentRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0