Titles you rated
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0- Rurouni Kenshin: Kyoto DisturbanceRated ★ 4.5
Rurouni KenshinRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 4.5- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Meet Me @ 1006Rated ★ 0.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
ClariceRated ★ 4.0
While You Are Tempted Season 3Rated ★ 4.0
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 4.0
While You Are TemptedRated ★ 4.0