Titles you rated
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5- The Royal Opera House: Like Water for ChocolateRated ★ 4.5
MEGANRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.5
Ali Wong Baby CobraRated ★ 4.5
Hannah Gadsby: NanetteRated ★ 4.0
OmeletteRated ★ 4.0
The FirmRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5