Titles you rated
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 2.0