Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0