Movies
Ratings
171
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
TransamericaRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0