Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5