Series
Ratings
25
VRated ★ 4.0
VRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
TripleRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0