Series
Ratings
120
Prison PrincessRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
The CursedRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 4.5
Feel GoodRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Teenage Bounty HuntersRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.5