Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.0
La HaineRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Ugly DucklingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0