Movies
Ratings
119
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 0.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The HostRated ★ 0.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 1.5
Blade: TrinityRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0