Series
Ratings
137
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0