Titles you rated
AshfallRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Mid90sRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Tale of CinemaRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 0.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0