Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0