Movies
Ratings
428
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
Approved for AdoptionRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
DirectionsRated ★ 3.5
Little CrusaderRated ★ 1.0- Sea SerpentRated ★ 3.5
SopyonjeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0