Movies
Ratings
1146
Past LivesRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ColumbusRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.5