Titles you rated
Se7enRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5