Titles you rated
Sharp ObjectsRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
The Alienist Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 2.5- Loving YouRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.5