Titles you rated
Minority ReportRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
District B13Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.0
IdentityRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0