Titles you rated
Knight FlowerRated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 1.5
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Fellow TravelersRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
PrismaRated ★ 3.0
The Crowded RoomRated ★ 3.0