Movies
Ratings
102
TitanicRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
ShineRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0