Titles you rated
Doomsday BookRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 1.0
Scandal MakersRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
BiutifulRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 5.0
Finding Mr. RightRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 4.0