Movies
Ratings
53
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 1.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0