Titles you rated
Ranma 1/2Rated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.5
Black SailsRated ★ 1.5
EmpireRated ★ 1.5
SupergirlRated ★ 1.5
ERRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 2.5
GypsyRated ★ 1.5
The O.C.Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 1.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.0