Movies
Ratings
47
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5